Open
  • ул. 1 број 105 А Петровец, 1000 Скопје
  • 24/7 дежурна служба. Без гужви и чекање.

Број 1 Болница

во Македонија и на Балканот

Европски стандарди

Квалификуван кадар

Прегледај резултати онлајн

Задоволни пациенти
Информации на : +389 (0)2 5110 115

Ресторан и Бар

Ресторан и Бар

Во склоп на објектот Еуроиталиа Општа Болница достапен за сите гости : посетители, клиенти и персонал е италијанскиот ресторан и бар – каде може да го вкусите вистинското италијанско кафе, или пак да ја вкусите магијата на италијанската кујна!
Барот и ресторанот се од отворен тип и таму би можеле да го поминете Вашето слободно време, опуштајќи се во прекрасниот амбиент на италијанската култура и традиција.
Нудиме одлична палета на италијанска паста, врвна италијанска пица и типични македонски специјалитети кои нема да Ве остават рамнодушни!
Во барот и ресторанот може да ги организирате Вашите прослави од најразличен тип. Отворени сме за соработка и Ви нудиме одлична услуга, вкусна храна, највкусно италијанско кафе, но пред се – релаксирачки амбиент и многу простор за дружба.
Барот и ресторанот нудат можност за нарачка преку телефон, која подоцна ќе можете да си ја подигнете.

Повелете и бидете наши гости !

  • Барот и ресторанот се наоѓаат на приземје во склоп на истата зграда. Достапни се две надворешни летни тераси и внатрешен ресторански дел со капацитет за 300 гости.
  • Се наоѓаме на Адреса : Улица 1 бр.105 А, Петровец – Скопје
  • Oд Понеделник до Петок од 08 : 00 до 23 : 00 часот
  • Сабота и Недела од 08 : 00 до 23 : 00 часот
  • Број за нарачки 00389 2 5110155
Hi, How Can We Help You?